Periyodik Temizlik

periyodik temizlik, periyodik temizleme, periyodik endüstriyel temizlik, periyodik bakım temizlik, periyodik panel temizlik, periyodik ges temizlik,

Periyodik Temizlik

Tesisleriniz iç ve dış ortamda kirlilik yaratacak ve verimliliği düşürecek birçok etkiye maruz kalmaktadır. Tesislerinizin daha verimli ve fonksiyonel çalışabilmesi için periyodik olarak temizlenmesi gereklidir. Periyodik temizlik hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza göre günlük, haftalık, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak verilmektedir. Eğer gereğinden fazla bir temizlik yapılırsa sizlere verimden kar ettirmesi yerine sizlere maddi açıdan zarar verebilir. Ancak doğru takip ve kontrol ile belirlenen temizlik periyodu sizlere verimden kar etmenizi sağlayacaktır. Bu sebeple temizlik periyotu tesisleriniz için oldukça önemlidir.

Güneş enerjisi santrallerinde yapılacak olan periyodik temizlik ile fotovoltaik panel, pano ve trafo vasıtasıyla oluşabilecek arızalar önlenerek sorunsuz çalışma sağlarlar.

Düzenli ve periyodik temizlik yapılmaması durumunda fotovoltaik paneller yüzeyinde toz katmanları oluşur ve güneş ışığını absorbe edemez hale gelir. Güneş ışığı absorbe edilmediği zamanlarda üretilen enerji miktarında azalma görülür. Toz tabakası belirli süre içerisinde temizlenmez ise fotovoltaik panelde hot spot ve akım-gerilim dengesizliği oluşarak panelin arızalanmasına ve buna bağlı olarak değişmesine neden olur.

Periyodik temizleme ile arıza ve sorunların ortaya çıkmasını engelleyerek oluşabilecek verim ve maliyet kayıplarını önleyebilirsiniz.

Elektrik tesisleri veya endüstriyel tesislerinizde temizlik yapılması planlanan alanlarda uzman ekibimizin yaptığı keşifler sonucu kullanılması gereken ekipman ve kimyasallar belirlenmektedir. Solar Temizlik; sahanızın büyüklüğüne, temizliğin detayına, kullanılacak olan ekipman ve kimyasallara göre sizlere en uygun teklifleri sunmaktadır.

Bize Ulaşın

PERİYODİK TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ İÇİN

×

Merhaba!

Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

× Whatsapp'tan Bize Ulaşın!