Neden Biz

NEDEN BİZ ?

Profesyonel hizmet ve süreklilik anlayışı ile oluşturduğumuz mobilize uzman ekiplerimiz ile 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunmaktayız.

Profesyonel temizlik sektöründe proje bazlı mühendislik çözümlerimizle yenilikçi bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuzun, projelere aktif katılım sağlayarak görev alması en önemli gücümüz ve gurur kaynağımızdır.

Endüstriyel ve santral temizliği sektöründe öncü olan Solar Temizlik olarak tecrübeli çalışanlarımız ve güçlü temizlik makine parkurumuzla en uygun ve en ekonomik fiyatlar ile hizmetinizdeyiz.

Teknolojik temizleme yöntemleri ve ekipmanları kullanarak endüstriyel cihazlarınızda ve santrallerinizde temizlik konusunda en iyi sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sertifika

Uluslararası bağımsız test kuruluşlarınca test edilip sertifikalandırılmış cihazlarımız ile profesyonel çözümler sunmaktayız.

Uzman Kadro

Uluslararası standartlara sahip cihazlarımız ve uzman ekibimiz ile tesislerinizin maksimum verimlilikte çalışabilmesini sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Solar Temizlik olarak en iyi ve en güvenilir profesyonel temizlik hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sağlıyoruz.

İLETİŞİM

Adres

Mahmudiye Mah. Ahmet Ersoy Cad.
Fitnat Ersoy İşhanı No:13/4 33070
Akdeniz / MERSİN / TÜRKİYE

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ İÇİN

×

Merhaba!

Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

× Whatsapp'tan Bize Ulaşın!