Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sektörün öncü isimleri arasında ilerleyen, yenilikçi, vizyon sahibi, çağdaş ve geleceğe yatırım yapan bir firmayız. Solar Temizlik olarak santralleri ve endüstriyel cihazları temizleme konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile tek elden çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz. Teknolojik temizleme yöntemleri ve ekipmanları kullanarak endüstriyel cihazlarınızda ve santrallerinizde temizlik konusunda en iyi sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Neden Biz?

Kuş pisliği, toz barındıran işletmeler, çevresel etkiler, yağmur sonrası ve yanlış temizlik sonucu oluşan lekeler, iklim şartları vb. tüm olumsuz etkilere karşı aradığınız çözüm ortağı biziz. Tesislerinizin kurulduğu günden itibaren çevresel etkiler sonucunda veriminin düşmesini önlemek için alanında uzman ve güvenilir ekibimizle yatırımlarınızı güvence altına alıyoruz.

Solar Temizlik olarak sizlere profesyonel temizlik ve temizlik makinası satış/kiralama hizmeti vermekteyiz.   Tesislerinizi profesyonel olmayan bir ekiple temizlediğinizde yaralanma ve maddi kayıp risklerini de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Ticari veya konuta yönelik fotovoltaik güneş paneli, inverter, tank ve trafo temizliği ihtiyacınıza karar verirseniz, bizimle iletişime geçerek profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ İÇİN

×

Merhaba!

Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

× Whatsapp'tan Bize Ulaşın!